O nás

Jsme mladá dynamická stavební firma, kterou pohání touha po kvalitně odvedené práci s důrazem na osobní přístup ke každé zakázce. Poměrně nás překvapilo, jak rychle se roznese informace o precizní práci a o celkovém přístupu firmy mezi dalšími potenciálními klienty. Nyní jsme v situaci, kdy za nás mluví naše reference a naši spokojení klienti.

Nabízíme tým zkušených pracovníků od vedoucích pozic, přes administrativní zázemí až po šikovné a vyškolené řemeslníky. Dále jsme obklopeni prověřenými externími odborníky (architekti, energetičtí specialisti, statici,…) i externími spolehlivými dodavateli (elektrikáři, instalatéři, dodavatelé výplní stavebních otvorů, truhláři atd.).

Naše portfolio zahrnuje komplexní řešení pro každý stavební záměr. Doménou je samotná realizace pozemních staveb. Ovšem rádi Vás provedeme od architektonické studie přes projektovou a inženýrskou činnost až k získání stavebního povolení nebo třeba dotace.

Dalším cílem pro nás je zvyšování prestiže a kvality stavebních prací a stavebního odvětví vůbec, proto nabízíme pro investory, ale třeba i developery technický dozor stavebníka prováděný autorizovaným inženýrem s mnohaletými zkušenostmi a s podporou externích odborníků (soudní znalec, statik, energetický specialista apod.).   

Rádi Vás uvítáme v naši kanceláři, kde nás osobně poznáte a můžeme Vás tak i lépe seznámit s naší společností a našimi projekty.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Za STAVARO-SPOL. s.r.o.

Ing. Robin Filák – jednatel

Ing. Robin Filák – jednatel

Vystudoval pozemní stavitelství / realizace staveb na VUT v Brně. Po studiích získával zkušenosti na projektech jako stavbyvedoucí, projektant, technický dozor investora až po samostatné vedení a realizace staveb. Je autorizovaným inženýrem v oboru pozemní stavby, získal osvědčení o odborné způsobilosti k činnosti koordinátora BOZP a v rámci profesního vzdělávání rozšířil svou působnost na oceňování nemovitého majetku.

V roce 2016 založil společnost STAVARO – SPOL. s.r.o., která se rychle zabydlela na trhu stavebních firem. Věnuje se především projekci a realizaci pozemních staveb, výstavbou pasivních a nízkoenergetických domů a technickým dozorem investora.

Pro Robina je každá zakázka velkou výzvou a vyznačuje se především osobním přístupem, spolehlivostí a tahem na branku. Můžete se u něj spolehnout na to, že co slíbí, to také dodrží.

Je ženatý, má 2 děti.

Čestmír Lysák – výrobní ředitel

 

Kontaktujte nás

NAPIŠTE NÁM

Děkujeme Vám.
Pokud máte zájem o jakoukoliv naši službu, popř. nezávaznou cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat.